HIzlı Menü

EN FR РYC E-Tahsilat KVKK

Üntes, Teskon+Sodex İzmir Fuarında ziyaretçileri ile buluştu.

26-29 Nisan tarihleri arasında Tepekule Kongre Merkezinde gerçekleştirilen Teskon+Sodex fuarında yerini alan Üntes, fuar kapsamında 4 gün boyunca ziyaretçilerini standında ağırladı.

Üntes Isı Pompaları, Nibe Isı Pompaları, Hisense VRF Üniteleri ve Hisense Split Klimalarını ziyaretçilerinin beğenisine sunan Üntes standına ziyaretçilerinden yoğun ilgi gördü.  Fuar kapsamında Üntes markalı Heat x ısı pompaları da ilk defa ziyaretçilerin beğenisine sunuldu. Ayrıca Üntes standında yer alan çevreci R290 soğutucu akışkan sayesinde ekolojik ayak izini minimuma indiren ve daha verimli çalışan NIBE ısı pompaları, piyasada mevcut R410A ve R32 soğutucu akışkanlı ısı pompalarına göre çevreye daha duyarlı özellikleri ile de ziyaretçilerin yoğun ilgisini çekti.

Fuar boyunca, Üntes ekibinin yanı sıra Hisense HVAC firma yetkililerinde yer aldığı Üntes standına, Nibe genel merkezinden Uluslararası Bölge Satış Müdürü Seved Demberg ve Satış Sonrası Hizmetler Müdürü Berry Christensson da ziyarette bulundular.