HIzlı Menü

EN FR РYC E-Tahsilat KVKK
Image Alt
1968'den bugüne güvenle

Üntes’e Bakış

ÜNTES
slide1
slide2
slide3

Her Bir kW ’tan Emin Olun

Müşterilerin her bir kW’tan emin olabilmesi için, ünitelerin çalışma performansları istenilen iklim koşulları altında laboratuvar ortamında simüle edilmiş ve ölçülmüştür.

Rahatınıza Bakın & HVAC Sistemlerini Geliştirin

Yatırımcılar zaman içinde üretimlerini ve verimliliklerini arttırmak için, ana iş alanlarına daha fazla odaklanmaktadırlar. Yaşam alanlarında enerji verimliliğini ve çevresel gereklerin sürdürülebilirliğini sağlamak ayrıca burada zamanlarını geçiren kişilerin sağlıklarını, huzurlarını korumak ve devam ettirmek bu sistemlere bağlıdır. Yatırımcılar zaman içinde üretimlerini ve verimliliklerini arttırmak için, ana iş alanlarına daha fazla odaklanmaktadırlar. Yaşam alanlarında enerji verimliliğini ve çevresel gereklerin sürdürülebilirliğini sağlamak ayrıca burada zamanlarını geçiren kişilerin sağlıklarını, huzurlarını korumak ve devam ettirmek bu sistemlere bağlıdır. Hangi Tip Binalarda İklimlendirme Yapılacağının Önemi Yoktur İklimlendirmenin bir alışveriş merkezi için mi yoksa hastane için mi veya ofis alanları için mi ya da kişilerin evleri için mi veya endüstriyel bir uygulama süreci için mi yapılacağının hiçbir önemi yoktur; konu sadece rahat koşullar sunmak değildir. Konu, esneklik, dikkat ve ayrıca sistemin her ticari bina, uygulama ve her kullanıcı istek ve ihtiyaçlarına göre uyarlanabilmesidir.

Üntes Kapsamında Verilen Eğitimler

Üntes olarak kendimizi, tüm iklimlendirme çözümlerinde sizlerin ihtiyaç duydukları güvenilir ürün ve sistem çözümleri, ürün verimliliği ve performans iyileştirmelerine ayrıca ihtiyacınız olan tüm aşamalarda size yardımcı olmaya adadık. "Tam Bir Müşteri Memnuniyeti" sağlayabilmek için projenin çıktıları ve insanlarla birlikte en iyi performansı elde etmek üzere birlikte gelişme prensibi izlenmektedir. En yaratıcı sistem çözümlerini sıralamak Uygulanan sistemin yönetilebilir bir sistem olmasını temin etmek Kurulum sınırlamalarını azaltmak Müşterinin tercih ettiği ürünlerin tüm işlevlerinden yararlanmasını sağlamak

Diğer Marka İsimleri

Biz ürünlerimizi daima, müşterilerimizin ihtiyaçlarına tam olarak uyan ürünleri üretim sistemimize entegre ederek, farklı proje koşulları için aynı kalite ve performans özelliklerinde üretiyoruz. Uluslararası Kalite Standartları ile Rekabet Ediyoruz Kullanım ömrü boyunca en iyi performans için Toplam Kalite Yönetim Sistemleri etkin şekilde uygulanmaktadır. Nitelikli ürünler üretirken çevreye mümkün olan en az zararı verme hedeflenmektedir. Avrupa kalite standartları ve dinamik belgelendirme sistemleri ile kendimizi disipline ediyoruz. En güvenilir hijyen standartları ile rekabet ediyoruz. Etkin kapasite doğrulama sistemleri uyguluyoruz. Yerel piyasalarda etkin kalite standartlarını oluşturuyoruz. Yenilikçi Test ve Doğrulama Laboratuvarımızı Keşfedin! Performans Test Laboratuvarı ve Araştırma Merkezi, OEM müşterilerinin üretim gereklerine sıkıca uyulduğunu ve başlangıçta tüm riskleri ortadan kaldırmak üzere gerekli testlerin yapıldığını, ünitenin gerçek çalışma koşularındaki performansının bilindiğini ve aşırı çalışma koşullarında ünitenin sınırlarının doğrulandığını garanti etmektedir.

Sürdürülebilir Bir Rahatlık İçin Sürdürülebilir Başarı

Üntes sürdürülebilir konforu ve verimliliği hedeflemektedir: konfor, maksimum enerji verimliliği, optimize yatırım hedefleri, en yüksek çevresel standartları ve yenilikçi iklimlendirme çözümlerini temin ederek iş ortaklarımızın beklentilerini karşılamada en iyi çözümleri sağlamaktadır.