HIzlı Menü

EN FR РYC E-Tahsilat KVKK

Hisense HVAC’tan Üntes VRF’ye “Global Top Partner” ödülü.

Üntes VRF, Hisense HVAC’in 18-20 Nisan tarihleri arasında İstanbul’da gerçekleştirdiği “2023 Eastern Europe Partner Conference” etkinliğinde Global Top Partner ve Global Top Brand Ambassador ödüllerine layık görüldü.

2016 yılından beri Hisense HVAC’in Türkiye Tek Yetkili Distribütörlüğünü yapan Üntes VRF Klima Sistemleri A.Ş., bu kapsamda Hisense VRF sistemlerine adanmış ekip kurma, profesyonel satış ve servis ağı oluşturma, Türkiye pazarında marka tanıtımı ve marka güvenilirliğinin inşası hususunda gösterdiği üstün başarılardan dolayı Global Top Partner ve Global Top Brand Ambassador ödüllerine layık görüldü.

Global Top Partner ödülü Hisense HVAC Doğu Avrupa Satış Direktörü Sn. Tony Xu tarafından Üntes Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Mehmet Şanal’a, Global Top Brand Ambassador ödülü ise Sn. Yang Renyuan tarafından Üntes VRF Genel Müdürü Sn. Yalım Atalay’a takdim edildi. Ödül seremonisinde konuşan Yalım Atalay, bu ödüllerle pekişen Hisense-Üntes bağının ilerleyen dönemde daha da büyük başarılarla taçlanacağını belirtti.