HIzlı Menü

EN FR РYC E-Tahsilat KVKK

Üntes ekibi, İstanbul Üniversitesi 22. Makine ve Teknoloji Günlerinde, üniversite öğrencileri ile bir araya geldi

“Klima ve Soğutma Sistemlerinde Enerji Verimliliğinin Dünü, Bugünü, Yarını”

İstanbul Üniversitesi Mühendislik Fakültesi’nde düzenlenen “22. Makine ve Teknoloji Günlerinde” Üntes Ar-ge Merkezi Yöneticisi Bekir Cansevdi ve İhracat Bölge Yöneticisi Safa Ayhan’ın katılımlarıyla düzenlenen seminerde, öğrencilere “Klima ve Soğutma Sistemlerinde Enerji Verimliliğinin Dünü, Bugünü, Yarını” başlıklı konferans verildi.

Firma olarak, Üniversiteler ile Her Zaman İletişim İçerisindeyiz.

İhracat Bölge Yönetici Safa Ayhan, “Üniversite öğrencileri ile bir araya gelmekten çok mutlu olduklarını ve bu tarz etkinlikler sayesinde gelecekte sektörümüze katılım gösterecek öğrencilere katkı verebilmek adına üniversiteler ile her zaman işbirliği içerisinde olduklarını.” ifade etti.

ÜNTES AR-GE Merkezi Yöneticisi Bekir Cansevdi:“Mart 2017 itibari ile Türkiye’nin 400. Ar-Ge merkezi olarak faaliyetlerimize daha hızlı devam etmekteyiz.”

AR-GE Merkezi Yöneticisi Bekir Cansevdi, enerji verimliliğinin geleceğimiz için çok hassas ve önemli bir konu olduğuna dikkat çekerek, firma olarak yüksek enerji verimli üretim felsefesi doğrultusunda AR-GE çalışmalarını Mart 2017 itibari ile Türkiye’nin 400. Ar-Ge merkezi olarak çalışmalarını bu yönde hızla devam ettirdiklerini aktardı.

Üntes ekibine teşekkürler mahiyetinde katılım plaketinin taktim edilmesiyle konferans sona erdi.