HIzlı Menü

EN FR РYC E-Tahsilat KVKK

Yarım Asırı Aşan Hikâyemize Yeni İmajımız ile Devam Ediyoruz.

Logomuzu Yeniledik.

2020 yılında NIBE Grup ile gerçekleştirmiş olduğu ortaklık ile 54 yıllık geçmiş birikimini birleştirerek markasını global pazarda daha fazla noktaya ulaştırma noktasında önemli bir adım atan firmamız, yeni logosunu tanıttı.

2021 yılı itibariyle Türkiye çapındaki bayilik çalışmalarına hız veren Üntes, bayileri aracılığı ile Türkiye’nin dört bir yanında NIBE Isı Pompalarını ve HISENSE Split Klimalarını pazara sunuyor. Önümüzdeki aydan itibaren de ÜNTES markalı HEAT-X Isı Pompalarını pazarla buluşturmaya hazırlanan Üntes, ayrıca ISK-SODEX fuarında lansmanını gerçekleştirdiği, ERP-2021 regülasyonlarına uyumlu yeni seri ECO-SER Rooftop cihazını da bu yıl içerisinde pazar ile buluşturdu.

Ürün gamında gerçekleştirdiği yenilikler ile beraber, fabrikalarında da yatırımlarda bulunan firmamız, yarım aşırı aşan hikâyesine yeni logosu ile devam ediyor.

 Logomuzun yanına eklediğimiz bayrak ikonları, sektörün en önünde bayrak tutan lider firma algımızı vurguluyor ve yükselişe devam edeceğimizi simgeliyor. Ayrıca yeni ikonumuzdaki bayraklar ısıtma ve soğutmayı simgelemelerinin yanında turuncu renk ÜNTES’in geçmiş birikimlerini; lacivert ise geleceğimizi sembolize ediyor.

Yeni logomuz ile başarımıza yenilerini ekleyerek müşterilerimize ve iş ortaklarımıza sunduğumuz hizmet ve ürünlerdeki kalitemizi her geçen gün yükseltmek için tüm enerjisi ile çalışıyoruz.