HIzlı Menü

EN FR РYC E-Tahsilat KVKK

İSİB’ten Üntes’e İhracatta 2 Ödül Birden

İklimlendirme Sanayi İhracatçıları Birliği (İSİB) tarafından her yıl düzenlenen ve sektörün başarılı ihracatçılarının açıklandığı “İklimlendirme Sektörü Başarılı İhracatçıları” ödüllerinde Üntes en çok soğutma grubu ihracatı kategorisinde 2.lik ve en çok klima santrali, rooftop, fancoil ve paket tipi klima ihracatı kategorisinde de 3. lük ödülü alma başarısını göstermiştir.

45’in üzerinde ülkeye ihracat

İklimlendirme sektöründe lider markalar arasında yer alan Üntes, bu ödül ile ihracatta koyduğu iddialı hedefine azimle ilerlediğini gösterdi. 45’in üzerinde ülkeye ihracat yapan Üntes, geniş ürün gamı ve uluslararası kalite ve standartlarda üretim kabiliyetleri ile önümüzdeki yılarda bu sayıyı günden güne arttırarak dünyanın her bölgesine ihracat yapma hedefine emin adımlarla yürüyor.

Ankara Saray ve Kahramankazan’daki 120.000m2 üretim alanına sahip fabrikalarında üretim faaliyetlerine hızla devam eden Üntes, önümüzdeki yıllarda, bu başarılarını devam ettirerek, yurt içi pazardaki lider konumunu korurken tüm ürün gamı ile de yurt dışı pazarda da sektöre yön veren güçlü oyuncular arasında yer almayı hedefliyor.