HIzlı Menü

EN FR РYC E-Tahsilat KVKK

FullPOWER VFD Serisi İnvertör Kompresörlü Asınıfı Yüksek Enerji Vermimli Cihazlarımızın Türkiye’de Üretimine Başladık

Üntes’ten Yeni Soğutma Teknolojisi: FullPOWER VFD Serisi ile Yüksek Enerji Verimliliği
Üntes, üstün kalite ve hizmet anlayışıyla çağımızın gereksinimlerini optimum enerji verimliliği ile karşılayacak yüksek kalite standartlarına sahip hava soğutmalı soğutma grupları sunmaya devam ediyor. Endüstriyel alanlar, hastaneler, alışveriş merkezleri, rezidanslar gibi geniş mekanların soğutulmasında kullanılmak üzere tasarlanan yeni nesil hava soğutmalı soğutma grupları lineer kapasite kontrolü ve geniş opsiyonlarıyla kullanıcısına enerji tasarruflu özel çözümler sunar.

Eurovent Sertifikalı Üstün Performans
İklimlendirme ve soğutma ürünlerinin, Avrupa ve uluslararası standartlara göre performans derecelendirmelerini onaylayan Eurovent sertifikasına sahip Üntes yeni nesil hava soğutmalı soğutma grupları, üstün performanslarıyla müşterilerin kullanımına sunuluyor.

Çevre Dostu Soğutucu Akışkan R134a
Çevreye karşı duyarlılığından hiçbir zaman ödün vermeyen Üntes’in, yarı hermetik vidalı kompresörlü olarak imal ettiği yeni nesil soğutma gruplarında çevre dostu yüksek verimli R134A soğutucu akışkan kullanılmaktadır.

Ses Seviyelerinde Üntes Farkı
FullPOWER Serisi Soğutma Grupları; kompresör ceketleri ile sessiz, düşük hızlı kondenser fanları ile süper sessiz modellere sahiptir.
Önceki Nesile Göre Daha Verimli
Eco-Design direktifine uygun, çevreye duyarlı olarak tasarlanan yeni seride verimlilik %11’e kadar artmış, cihazın kapladığı alan ise %17’ye kadar azalmıştır.

Teknik Özellikler
• Geniş Kapasite Aralığı
• Mikro-kanal Yapılı Hava Tarafı Isı Eşanjörü
• Yüksek Verimli, Yarı Hermetik, Lineer Kapasite Kontrollü, Vidalı Kompresör
• Elektronik Genleşme Valfi
• Galvanizli ve Boyalı Korozyon Dayanıklı Çelik Levha
• Mikroişlemcili Elektronik Kontrol
• A Enerji Sınıfı, Süper Sessiz ve Inverter Kompresörlü Model Seçenekleri
• Geniş Aksesuar İmkanı

HER BİR kW`TAN EMİN OLUN!
Performans Testi Laboratuvarı ve Araştırma Merkezleri, iklimlendirme sistemi imalatında özellikle süreç yönetiminin en temel elemanlarından bir tanesini oluşturmaktadırlar. Test ve ölçümün en temel faydaları; üretim başarısını sürekli olarak arttırmak, ürün performansını ve becerisini ölçmek ve iyileştirmek, sistemin beklenmedik durumlarda nasıl hareket edeceğini bilmektir.

Üntes Soğutma Grubu & Isı Pompası Performans Testi Laboratuvarı ve Araştırma Merkezi; müşterilerinin ve iş ortaklarının devreye alma sırasındaki tüm riskleri ortadan kaldırmalarını ve gerçek çalışma koşullarında ünite performansının nasıl olacağını önceden bilmelerini ve sert çalışma koşullarında ünite limitlerini tetkik etmelerini sağlar. Araştırma Merkezinde gerçekleştirilen testler sayesinde ünitelerin çalışma performansları kapsamlı şekilde ölçülür ve hata yönetim fonksiyonları kurulum öncesinde optimize edilir.
Test merkezi büyük ölçekli mekanik, elektriksel ve elektronik test ve ölçüm parametreleri sağlar. Yalnızca soğutuculu, ısı pompalı ve ısı geri kazanımlı ünitelerin testleri uluslararası kalibre ölçüm enstrümanlarıyla EN 14511-2011 standartlarına uygun şekilde yüksek hassasiyet toleransı sağlanarak gerçekleştirilir.