HIzlı Menü

EN FR РYC E-Tahsilat KVKK

25-28 Ekimde gerçekleştirilen ISK-SODEX 2023 İstanbul Fuarını tamamladık.

ISK-SODEX 2023 İSANBUL FUARI

25-28 Ekim tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezinde gerçekleştirilen ISK-SODEX fuarında 300 m2, ÜntesVRF 132 m2 olmak üzere toplamda 423 m2‘lik 2 ayrı stant ile yerimizi aldık.

İSİB yönetim kurulu başkanlığı görevini yürüten, Yönetim Kurulu Başkanımız Mehmet ŞANAL’IN da açılış konuşması yaptığı ISK-SODEX fuarı, Ticaret Bakanı Prof. Dr. Ömer BOLAT ve diğer yetkililerle beraber düzenlenen kurdele kesme seremonisi ile açıldı.

Üntes standına da ziyarette bulunan Ticaret Bakanı Prof. Dr. Ömer BOLAT, Üntes ürünleri hakkında Yönetim Kurulu Başkanımız Mehmet ŞANAL’dan bilgiler aldı.

4 gün süren fuarda standımızda, Klima Santralleri, Fancoil Üniteleri, Isı Geri Kazanım Üniteleri, Soğutma Grupları, Rooftop, Split Klima ve Isı Pompası ürünlerini müşterilerimizin beğenisine sunduk. Özellikle 65 dereceye kadar sıcak su sağlayan Heat Pump Soğutma Grubumu, yeni nesil düşük GWP değerine sahip R454B soğutucu akışkanlı Rooftop ve çevreci R290 soğutucu akışkanlı Nibe Isı Pompaları ürünlerimiz ziyaretçilerimiz tarafından ilgi gördü.

Ayrıca fuar kapsamında, R32 soğutucu akışkanlı yeni seri Üntes Heat-X ısı pompamızı da ilk defa ziyaretçilerimizin beğenisine sunduk. Fuar standımızda yaptığımız deneyim odamızda ısı pompası ve fancoil ile iklimlendirerek, ziyaretçilerimize fuar esnasında Üntes ısı pompasını ve EC motorlu düşük ses seviyeli Fancoil ünitesini deneyimleme fırsatı sunduk.

Standımıza ziyarette bulunan tüm misafirlerimize tekrar teşekkürlerimizi sunarız.  E