HIzlı Menü

EN FR РYC E-Tahsilat KVKK

Gilan “Gabala Canning Factory” Limonata ve Cips Fabrikası / Azerbaycan

Proje Tanımı
Azerbaycan’ın lider kuruluşlarından olan GİLAN HOLDİNG yeni inşa etmiş olduğu Limonata ve Cips fabrikası ÜNTES ile iklimlendirme sistemleri ile donatıldı. 10’dan daha fazla çeşit meyve suyu ve patates cips üretiminin yapıldığı tesis Dünyanın birçok ülkesine ihracat yapıyor. Sürekli ve seri üretimin söz konusu olduğu üretim tesisinin iklimlendirmesi A Enerji Sınıfı Rhoss soğutma grupları ve ÜNTES klima santralleri ile sağlanmıştır.

Proje Kapsamı
Geniş yüzölçümüne sahip Jale Limonata ve Cips fabrikasının kapalı alanları, hava debileri 30.000- 50 000 m3/s arası değişen toplamda 17 adet klima santrali ve hücreli aspiratör, 1.600 kw olan soğutma ihtiyacı 2 adet TCAVBZ 21600 model hava soğutmalı soğutma grupları ile karşılandı.

EUROVENT tarafından A Enerji sınıfı olarak etiketlenmiş soğutma grupları ve klima santralleri, yüksek sıcaklık ve neme sahip Azerbaycan iklim koşullarında hem kısmi hem de tam kapasitede yüksek verimlilik değerleri sunuyor. 7/24 kesintisiz çalışmaya elverişli soğutma grupları ve klima santralleri sahip oldukları ileri teknoloji sayesinde uzun yıllar boyunca verimli bir şekilde devamlılığını sağlıyor.