ISK-Sodex 2019 İstanbul Fuarında Yeni Standımızda Ziyaretçilerimizle Buluştuk.

25.11.2019
İklimlendirme sektörünün %100 yerli sermayeli en büyük şirketi olan Üntes, bu yıl 2-5 Ekim tarihleri arasında TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen ISK-SODEX İstanbul Fuarı’na yenilikçi ürünleriyle katıldı. Ziyaretçilerin büyük beğenisini kazanan 351 m2 standında zengin ürün gamıyla yer alan Üntes aynı zamanda yabancı ziyaretçilerinde yoğun ilgisiyle karşılaştı.

T.C Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Hasan BÜYÜKDEDE’nin katılımıyla düzenlenen açış programında İSİB Yönetim Kurulu Başkanı (Üntes A.Ş)  Sn.Mehmet ŞANAL’ın açılış konuşmasında bulundu. Açılış programının ardında Bakan yardımcısı Sn. Hasan BÜYÜKDEDE beraberindeki heyet ile birlikte fuar alanında gezide bulundular.
Gezi sırasında Üntes standına da konuk olan Sn. Hasan BÜYÜKDEDE Üntes yönetim kurulu başkanı Mehmet ŞANAL’dan ürünler hakkında bilgi aldı.

Fuarın 2.gününde Üntes standına konuk olan Türkiye İhracatçılar Meclisi Başkanı Sn İsmail GÜLLE de Üntes ürünleri hakkında bilgi alarak Üntes yönetim kurulu başkanı Mehmet ŞANAL ile fuar ve iklimlendirme sektöründeki gelişmeler hakkında sohbet etti.

107 ülkeden 85.371 sektör profesyoneli ziyaretçi olarak katılım gösterdiği fuarda Üntes, Tropikal Seri Rooftop, Vidalı İnvertör Kompresörlü FullPOWER Soğutma Grubu, Doğalgaz Opsiyonlu Rooftop, Full Otomasyonlu Klima Santrali ve Fan-coil üniteleri ile yer aldı.

Ayrıca ÜntesVRF-Hisense işbirliğiyle VRF pazarında yer alan Üntes, HisenseVRF ünitelerini de fuarda ziyaretçilere buluşturdu.
Okunma Sayısı: 703   |   Güncelleme Tarihi: 25.11.2019    Yazdır
  • Günay Amerika Afrika Batı ve Doğu Avrupa Orta Doğu ve Körfez Bölgesi Orta Asya ve Türki Cumhuriyetler
  • Site içerisinde yer alan yazılı ve görsel içerik ÜNTES tarafından sağlanmaktadır.
  • İzinsiz kopyalanamaz, kaynak gösterilerek iktibas edilemez. Her hakkı saklıdır. 2015 ©
  • ÜNTES ISITMA KLİMA SOĞUTMA SAN. TİC. A.Ş.
  • 53. Cad. 1450. Sok. Ulusoy Plaza No: 9/50 06520 Çukurambar - ANKARA
  • +90 (312) 287 91 00    untes@untes.com.tr